Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Matka Koła

Strony: [1] 2 3 ... 13
1
Inne / o nas
« dnia: 18:15:39, 25 Marzec »
Forum lekko zamiera, ale ja chciałam podziękować WAM WSZYSTKIM za to, jacy dla siebie jesteśmy, za to, że wszyscy możemy liczyć na siebie, za masę spraw Koła i Katedry, które załatwiamy razem, nie szczędząc prywatnego czasu i zrozumienia dla siebie. Nigdy nie byłam w żadnej tak kochającej się sekcie jak NASZA. jesteście wspaniali i niezawodni  :)

2
Inicjatywy / Odp: publikacja Koła
« dnia: 17:14:21, 10 Luty »
Dzieciny Drogie, mam nadzieję, że pamiętacie, że piszemy artykuły do naszego nowego tomu o DOŚWIADCZENIU i że na połowę marca wyznaczyliśmy sobie termin oddawania tekstów.

3
Inicjatywy / Odp: publikacja Koła
« dnia: 14:44:13, 31 Grudzień »
I dobrze, ze bronisz numeracji stron, bo wydrukowałam sobie kilka na próbę i wygląda to dobrze - kwestia przyzwyczajenia. Ale skoro dawanie nazwiska po wstepie jest tradycyjne i po bozemu, a nasza publikacja łamie konwencję, w związku z czym miała nazwisko na początku, to dlaczego uległaś ? :)

4
Inicjatywy / Odp: publikacja Koła
« dnia: 12:12:52, 31 Grudzień »
Sądzę, że nazwisko Aldony może zostać tam, gdzie jest, żywa pagina na dole również jest ciekawym pomysłem i praktycznym, bo dosunięta do brzegu przy kartkowaniu jest równie widoczna jak tradycyjna górna, z dolnymi marginesami jest ok, jeśli chodzi o numerację przypisów, jest mi to obojętne, indeks górny niczego nie wnosi, więc nie walczyłabym o to. Mam jednak pewne wątpliwości co do numeracji stron, wydaje mi się to takim udziwnieniem i nieco ślepym podążaniem za modą.
Ogólnie jestem bardzo ZA.

5
Inne / Odp: Dziady
« dnia: 21:52:44, 04 Listopad »
Pfff, Pani Prezes :)

6
Inne / Odp: Dziady
« dnia: 11:45:52, 04 Listopad »
Dziady udały nam się. Dzieci urządziły wszystko ładnie i klimatycznie, ale miały problem - dwie uparte zjawy rozwalały im koncept. Szczegóły w załączniku :)

7
Inne / Dziady
« dnia: 21:45:29, 29 Październik »
3 listopada, w niedziele, w sali teatralnej (409) o 20.00 studenci 2 roku będa grać Dziady cz. II. Zapraszam w ich imieniu.  Ja im powiedzialam, ze nie przyjde, ale wparuje tam spozniona, przebrana, cala na czarno, woal na twarzy, z tasakiem. Dam im popalić, ale niech to zostanie między nami, bo wie o tym tylko jedna dziewczyna.

8
Inicjatywy / Odp: Gablota
« dnia: 21:44:07, 27 Październik »
Znalazlam ten swój sierpniowy post. Wklejam go tu:
Myslę o tomie, który podejmowałby kwestię szeroko rozumianego rozrachunku (ze sobą, zemsty, z historią), albo czegoś czego nie umiem jeszcze ładnie nazwać, ale dotyczyłoby kwestii podwójnych osobowości albo podwójnego życia.

9
Inicjatywy / Gablota
« dnia: 21:31:59, 27 Październik »
Ludziska, a może coś na nasz temat zapodamy w gablocie przy 307? Jakieś durne koło (teraz skleroza mnie zablokowała i nie pamiętam które), rozwiesza się po ścianach wydziału z ulotkami - nie bądźmy gorsi. Zacznijmy od zagarnięcia części gabloty :) Bardzo postuluję by ogarnąć ten temat, mogę to wszystko potem zawieszać, włączyć się rencamy, tylko ruszmy z pomysłem. No i KONIECZNIE musimy pomyslec nad tematem nowego tomu. Cos tu pisałam o tym w sierpniu (dawałam propozycje), luknijcie.

10
Spotkania / Odp: Spotkania w semestrze zimowym 2013/2014
« dnia: 21:27:30, 27 Październik »
Klucz mamy załatwiony. Ja mogę go brać. Skoro nie ma sprzeciwów, to może dajcie terminy spotkań na stronę int., zanim nas rozniosą ci, co ciągle o spotkania pytają.

11
Inicjatywy / Odp: publikacja Koła
« dnia: 23:34:21, 23 Październik »
Kasiu, jesli nawet zapomnisz wyrzuciuc, to ja zadbam o to przy naszym wspolnym biurku, gdy mi jeszcze raz wszystko tak pieknie zostawisz :)))

12
Spotkania / Odp: Spotkania w semestrze zimowym 2013/2014
« dnia: 23:32:03, 23 Październik »
Juz pare razy probowalam dac tu swoj post, ale cos mnie blokowalo (mam alibi - informowalam o tym Zaste :D). Ja we wtorki waruje na wydziale do 20, wiec bedziecie mnie miec pod reka.

13
Inicjatywy / Odp: publikacja Koła
« dnia: 00:43:25, 22 Październik »
Wysłałam do Kasi przed chwila wszystkie przetłumaczone artykuły, jakimi dysponuję, czyli wszystkie oprócz artykułu Jowi i Beaty, gdyz tych nie dostałam w wersji angielskiej. Beatko i Jowi, doslijcie je Kasi i wersja angielska będzie zamknięta.

14
Inicjatywy / Odp: publikacja Koła
« dnia: 00:21:31, 22 Październik »
Sluchajcie, to może ja zbiorę te artykuly? Wtedy prosiłabym, by od kazdej z Was wpłynąl do mnie jeden mail z dwoma załącznikami - z wersja polską i angielską. Chyba że ktoś ma juz taką bazę. Odezwijcie się czy ktos ma juz komplet lub prawie komplet artykulów. Przed chwila sprawdziłam, że mam w mailu od Joasi P.  komplet, bo 9 art. przetlumaczonych na angielski i to za chwile Kasi wyslę w jednym mailu. A Wy zerknijcie kto ma taką calosciowa bazę po polsku. Tak będzie chyba najprosciej.

15
Spotkania / Odp: Nowy początek?
« dnia: 13:13:11, 01 Październik »
Nie wiem dlaczego, ale przy okazji tego wątku przypomniała mi się sytuacja z KE, taka sprzed 3 lat, kiedy to Doktór Poradecki zwołał zebranie KE, na które nie przybył, bo... zapomniał :)))
Tą porcją mojego ulubionego humoru (czyli zakonczonego igłą) pzdr Wszystkich, na czele z Prezesami Honorowymi. Heil!

Strony: [1] 2 3 ... 13