Autor Wątek: Bagirowa prośba  (Przeczytany 926 razy)

Bagirka

• Członkowie KNE
  • Minuskułka
  • *
Bagirowa prośba
« dnia: 22:43:47, 08 Grudzień »
Kochani! Wiem, że może to obrzydliwe wyglądać, iż odzywam się po długiej nieobecności w dodatku jak potrzebuje Waszej pomocy, ale mam nadzieje, że nie będziecie mi mieli tego za złe bo niestety nie miałam wpływu na pewne zdarzenia. Bić się w pierś będę na spotkaniu, a teraz do rzeczy.  Otóż ponieważ większość uczestników koła skończyła  już filologię lub jest na 4/5 roku  apeluje o pomoc w sprawie notatek. Interesują mnie z: Młodej Polski, Pozytywizmu, Dwudziestolecia międzywojennego + wojna i okupacja. Notatki, lektury,przepiski, fiszki i co tylko możecie udostępnić. Oczywiście forma rewanżu indywidualnie do uzgodnienia, a ja umiem docenić pomoc :)  Jeśli macie znajomych, którzy również chcą się pozbyć takich cennych źródeł podajcie mój numer albo po prostu krzyczcie tutaj.  Egzamin z MP mam u prof. Mazana, a  XX-lecie u prof. Pietrych. Informacje na co mam zwrócić uwagę również wskazane :) Telefonik: 697224405 GG: 2806188 

Justyno! Twoja pomoc z SCS-u o której dziś rozmawiałyśmy może być bezcenna, dlatego zastanów się nad tym czy znajdziesz czas :)  i również nad formą  odkupienia za męki z moim geniuszem gramatycznym. :) Pomożecie?   Z góry bardzo dziękuję i mam nadzieje WRESZCIE (!!!) do zobaczenia! 
"Uszyta ze słow...zapięta na guzik"