Autor Wątek: logo wydziału  (Przeczytany 829 razy)

Kaś

• Administrator
  • Ligaturka
logo wydziału
« dnia: 10:10:32, 19 Lipiec »
kochani

mamy taką propozycję:

Dzień dobry, Instytut Filologii Polskiej organizuje konkurs Odkrywanie Tuwima (wszelkie informacje w załącznikach)- może Edytorzy pokuszą się o zaprojektowanie Logo imprezy - najlepiej,żeby było trochę Tuwima, trochę Wydziału; będziemy wdzięczni za pomoc, pozdrawiam, Karolina Kołodziej

później Pani napisała do mnie już bezpośrednio trochę więcej szczegółów:  Z okazji Roku Tuwima, Instytut Filologii Polskiej organizuje konkurs plastyczno-literacki "Odkrywanie Tuwima". Dziekan dał nam pieniądze na gadżety związane z Wydziałem, ale takich nie ma. Mam więc prosbę o zaprojektowanie jakiegoś logo. nie mam pomysłu, co to ma być- dobrze,żeby było związane z Wydziałem, albo z Wydziałem i Tuwimem (tych żywot byłby krótszy, bo jednorazowy). nie wiem jeszcze jakie materiały promocyjne wybierzemy, a to chyba też istotne, bo (tak mi się wydaje) np. na torbie zmieści się więcej niż na smyczy czy silikonowej opasce. Pierwszą moją myślą było połączenie rysunku gmachu Wydziału FIlologicznego z rysunkiem Tuwima (np. takim oldschoolowym), ale to chyba zbyt skomplikowane. nie znam się na tym, więc całkowici zdaję się na Pani pomysł.

na razie sami chyba nie wiedzą czego chcą, więc w sumie mamy wolną rękę. może zrobimy wewnętrzny konkurs? czas jest do 20 sierpnia tak mniej więcej.

Skarbonka

• Członkowie KNE
  • Czcionka Gutenberga
  • "Głupie dziękuję" może czynić cuda!
Odp: logo wydziału
« Odpowiedź #1 dnia: 21:30:40, 21 Lipiec »
Ok. Więc ja wczoraj wysłałam już swoje propozycje do samej zainteresowanej... A dopiero dziś zobaczyłam, że tu coś jest. Jak wymyślę coś jeszcze to wyślę najpierw tu.
Ktoś się w ogóle podejmuje? Kasiu?

Kaś

• Administrator
  • Ligaturka
Odp: logo wydziału
« Odpowiedź #2 dnia: 14:54:24, 31 Sierpień »
no ja się podjęłam trochę i wstępnie mam tyle co w załączniku. z obrzydliwym liternictwem, ale pracuję nad tym. nad sową też.